Božični koncert Zbora sv. Nikolaja Litija

Prisrčno vabljeni na božični koncert Zbora sv. Nikolaja Litija, ki bo v župnijski cerkvi Marijinega oznanjenja v Adergasu na tretji sveti večer v sredo, 5. januarja 2022, ob 19. uri.

Zbor bo poleg nekaterih znanih slovenskih božičnih pesmi na koncertu predstavil nekaj del iz opusa britanskega skladatelja Johna Rutterja s prevodi besedil izpod peresa Irme Močnik.

Za orglami orglarstva Močnik bo Urška Vidic, zbor pa bo vodila gostujoča dirigentka Marjetka Kozmus.

Za vstop je potrebno izpolnjevati PCT pogoj, nositi masko in upoštevati vse ukrepe za preprečitev širjenja virusa.

Potrebna pa je tudi predhodna rezervacija vstopnic bodisi na spletnem naslovu nikolaj.si/vstopnice bodisi na telefonski številki 031 545 476 vsak dan med 17. in 19. uro.

Veselimo se Vašega obiska.